ПРЕДСТАВНИКИ  ВЛАДИ: ЦЕ  ВАШ ПРЯМИЙ ОБОВ’ЯЗОК!..

Публікації Трибуни Праці

 

Як завжди, читаємо «Трибуну праці» своєю сусідською  «громадою». Схвилювала нас  «Заява про наміри» Товариства з обмеженою відповідальністю «Біогазенерго», яке 27 вересня ц.р. повідомило про наміри отримати дозвіл на викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин від стаціонарних джерел викидів для ТЕС, що розміщена за адресою: смт Іванків, окружна дорога. Особливо обурило нас те, що в переліку приміщень вказано й склад золи, який, за нашими даними, не існує!

Зате не вказано потужність котлів. Нам відомо, що згідно  з проектною потужністю за добу в них спалюється 606 куб. м деревини. А це – 2,5 га лісу (за добу!), а за 30 днів – 75 га…

А скільки з тієї деревини, що вилітає з димом у повітря, можна всього зробити, побудувати!  Тільки не палити й не труїти людей, бо при згоранні радіоактивної деревини радіація в попелі від неї збільшується в 10­100 разів.

Одних викидів шкідливих – 15 видів! Із них тільки діоксиду вуглецю (фактично – кіптяви із сажею та радіацією) на рік 50 тисяч 570,099 тонни. Тобто, за добу ТЕС викидає в повітря його 140 тонн. Ви тільки вдумайтесь, скільки припадає цієї небезпечної сполуки на кожного жителя селища (усього в ньому – 10413 чоловік) – 13,3 кг на добу!..

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

З повагою – Н.Г. ЯКОВЕНКО, В.І. ОНОПРІЄНКО, Ю.С. ОНОПРІЄНКО, Т.С. МИНЕНКО, К.П. ГРИЦАЄНКО, Н.А. ЄВТУШЕНКО (усього – 24 підписи).

Від редакції. Продовження теми – в наступному номері газети.