«ТРИБУНА ПРАЦІ» – В ТОП-10 УСПІШНИХ ГАЗЕТ В УКРАЇНІ

Публікації Трибуни Праці

 

 

 

Всеукраїнський галузево-аналітичний центр, котрий щорічно проводить фінансово-економічний, юридичний та інформаційно-репутаційний аналіз компаній та підприємств соціально важливого значення в різних галузях, нещодавно надіслав нам повідомлення про те, що редакція «Трибуни праці» за підсумками своєї фінансово-господарської діяльності в 2019 році увійшла в десятку кращих підприємств України за КВЕДОМ «Видання газет». Наше місце в цьому рейтингу – восьме.

Як повідомляється, воно формується за п’ятьма критеріями, по кожному з яких визначається своє місце. Це: ефективність роботи капіталу (наша позиція тут 9-та), коефіцієнт фінансової стійкості (7 місце), коефіцієнт поточної ліквідності в % (9), коефіцієнт автономії (6) та коефіцієнт оборотності балансу (2 місце).

При передачі права використання торгової марки «Компанія року» та Національного сертифікату кожне таке підприємство чи організація рекомендуються для співпраці, укладання довгострокових угод, залучення інвестицій та довгострокового кредитування в Україні.

У цьому списку є ще дві редакції  газет Київщини – «Вісті Богуславщини» та «Вісник Рокитнянщини». Тож вітаю з отриманням звання «Компанія року-2019» й своїх колег!

Павло СМОВЖ.