Наше покликання – допомагати людям

Публікації Трибуни Праці

 

 

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), який функціонує у районі, має чотири структурні підрозділи-відділення: соціальної допомоги вдома; організації надання адресної грошової та натуральної допомоги; стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання (с. Прибірськ); денного перебування.

Є у нас перукарня, швейна майстерня з дрібного ремонту одягу, пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації, мультидисциплінарна команда, реабілітолог та Університет третього віку.

У 2019 році  ми  надали різного роду послуг 2914 жителям району.

Основним завданням терцентру є обслуговування одиноких людей похилого віку, які проживають у селищі та селах району. Нині на обслуговуванні 665 таких осіб. Соціальні робітники надають підопічним (на підставі медичного висновку та даних карток індивідуальних потреб) різні види послуг. Зокрема, здійснюють закупівлю і доставку продуктів харчування, ліків, інших товарів; надають допомогу в прибиранні житла, оформленні різного роду документів, внесенні платежів; виклику лікаря в супроводі у заклади охорони здоров’я; в обробітку присадибних ділянок та інші.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Наталія НЕСТЕРЕНКО,

директор Іванківського районного територіального центру 

соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

На знімку: група соціальних робітниць  районного терцентру  соціального обслуговування.