ЦЕНТРАЛЬНА КЛУМБА СЕЛИЩА СТАЛА КРАЩОЮ

Публікації Трибуни Праці

 

 

Цими днями, завдяки підтримці селищної ради, ми зробили клумбу в центрі селища, біля композиції «Я люблю Іванків», ще кращою: привезли і висадили на ній кущі самшиту та круглі туї.

Не розповідатиму, наскільки привабливішою з ними буде виглядати центральна площа райцентру. В черговий раз хочу нагадати нетямучим «чоловічкам» (вибачте, по­іншому не можу їх назвати), які не орієнтуються в просторі чи мають порушення координації, що вхід до фотозони – зліва (виділена зеленим садовим бордюром) перед буквами. А от за буквами – немає фотозони, тому за них і не треба залазити!

Є прохання і до молодих батьків: не пускайте на клумбу своїх маленьких дітей, щоб вони їх витоптували чи (що ще гірше) виривали рослини. Прохання до господарів великих і маленьких собак: притримуйте своїх домашніх улюбленців, коли проходитимете поруч. Й особливе прохання до молоді, яка «тусується» в центрі селища: клумба – не попільничка, на ній немає доріжок для велосипедів та машин. На ній ростуть декоративні кущі та квіти – для  радості, краси і милування.

Олена ПРАВДИВА.