Видали паспортів більше, ніж торік

Публікації Трибуни Праці

 

 

Працівники нашого відділення обслуговують населення Іванківського та Поліського районів. Виконуючи вказівки та накази ДМС України, МВС, свого вищестоящого управління,  проводимо роботу з протидії нелегальній міграції, дотримання міграційного законодавства, паспортизації громадян району, а також працюємо  з внутрішньо переміщеними особами.

Прийом документів для оформлення внутрішніх паспортів та для виїзду за кордон здійснюємо за системою «Електронної черги», яка передбачає попередній запис через онлайн-сервіс на офіційному веб-сайті ДМС та поточною чергою в день звернення.

З початку року ми оформили та видали 1412 паспортів громадянина України у формі ІД-картки та 1877 паспортів громадянина України для виїзду за кордон. Усі документи – біометричні, оскільки інші в нашій країні вже не видаються.

У зв’язку з досягненням 25-ти та 45-річного віку у паспорт-книжечку можна вклеїти фото і продовжувати ним користуватись. Але це можливо зробити тільки протягом одного місяця з дня народження. Якщо цей термін прострочений, такий паспорт підлягає обов’язковому обміну.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Тетяна МАШИНА,

начальник  Іванківського РВ  Центрального

міжрегіонального управління Державної

міграційної служби у м. Києві та Київській області.