ПАРКОВІ ПРИСТРАСТІ, або І ПРОЄКТУ НЕМАЄ, І СУБВЕНЦІЯ «ЗАСТРЯГЛА»…

Публікації Трибуни Праці

 

 

4 жовтня Іванківська селищна рада, а точніше – хтось з її представників – користувач Інтернету, зареєстрований як «Прес.інфо Іванків» у соцмережі Фейсбук, опублікував оголошення у місцевих групах про прийом попередніх пропозицій з виготовлення проєкту «Реконструкція парку по вул. І. Проскури в смт Іванків Іванківського району Київської області». У ньому зазначалося: «Найкраща пропозиція буде обрана, як базова, для виготовлення проєкту, а з її виконавцем буде укладений договір на його виготовлення. Пропозиції приймаються до 15 листопада 2019 року в приміщенні Іванківської селищної ради». Далі –  адреса й телефон для довідок.

Небагато, але все-таки знайшлися люди, які стали це коментувати і навіть вносили деякі пропозиції.

Ось, наприклад, у групі «Іванківщина рідна» хтось пропонував встановити в парку бетонні (чи може з іншого матеріалу) фігурки дивовижних звірів Марії Примаченко, або скульптури казкових героїв з дерева чи металу, оригінальні лавочки і урни для сміття; час від часу висаджувати цілі клумби живих квітів.

Дехто ж висловився простіше: «Якщо омелу з дерев позрізають, то вже буде непогано…». Кілька чоловік давали більш конкретні поради. Процитую їх слова:

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Тетяна РЯБОКЛЯЧ.