
Найболючішою для нас є заборона рибальства
Серед улюблених занять переважної частини чоловіків Іванківщини (і навіть жінок) є риболовля. Куди тільки не їздять любителі цього виду відпочинку: і на озера, і на ставки, і на Київське море, не кажучи вже про річку Тетерів, яка протікає побіля багатьох населених пунктів району.
Любителірибалки об’єднувались у громадську організацію, аби захищати та реалізовувати свої інтереси, адже частина водних плес району перебуває у довгостроковій оренді і тут за вилов риби потрібно сплачувати певні кошти.
Про особисте захоплення рибальством та проблеми, що існують з ним у районі, – розмова із одним з організаторів громадської організації рибалок «Йорж» Олегом Михайловичем САВЕНКОМ.
Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.
Інтерв’ю підготувала
Людмила ШУНКОВА.