ОГОЛОШУЄМО КОНКУРС ЛИСТОНОШ

Публікації Трибуни Праці

 

 

З ініціативи директора Київської міської дирекції ПАТ «Укрпошта» Валентина Олещенка та редакції нашого тижневика оголошується конкурс серед листонош Іванківського району з передплати «Трибуни праці».

Умови конкурсу прості: перше місце буде присуджено тому, хто в період з 2 по 25 грудня ц. р. передплатить на своїй дільниці найбільшу кількість примірників районної газети. Паралельно буде враховуватися і найбільший відсоток зростання її передплати на перше півріччя 2020 року в порівнянні з нині існуючими показниками на друге півріччя 2019 року.

За перше місце в цьому конкурсі переможець буде відзначений спеціальною Грамотою   AT «Укрпошта» та відповідного розміру грошовою премією. Його фото та інтерв’ю з цим поштовим працівником будуть опубліковані в «Трибуні праці» одразу ж після підбиття підсумків конкурсу.

За друге і третє місця передбачено нагородження Подяками «Укрпошти». До них також належить фінансова винагорода.

Слід нагадати, що внутрівідомчими умовами оплати праці листонош передбачено також такий метод стимулювання їхніх зусиль зі збільшення передплати друкованих періодичних видань: як виплату їм щомісячно преміальних у розмірі 10 відсотків від загальної суми, що береться за оформлення передплати.

У вівторок, 3 грудня, Валентин Миколайович Олещенко відвідає наш район та візьме особисту участь в організації передплати на «Трибуну праці» в райцентрівських установах, організаціях та на підприємствах.

Павло СМОВЖ.