А ЦЬОГО РАЗУ – “ЗОЛОТО”

Публікації Трибуни Праці

 

 

Читачам нашої газети уже знайоме ім’я юного спортсмена з Олізарівки (нині – студента Національного університету біоресурсів і природокористування України) Віталія Гниленка. Я розповідала про нього у “Трибуні праці” наприкінці березня цього року. Юнак – майстер спорту з хортингу. Це – вид спортивних єдиноборств, що вважається не тільки бойовим мистецтвом, а й системою комплексної фізичної підготовки, самовдосконалення, морального, духовного та культурного виховання.

Слово “хортинг” походить від назви острова Хортиця, де розташовувалася Запорізька Січ. У цьому виді спорту, нагадаю, наш земляк отримав уже 7 нагород, починаючи з 2017­го, за перемоги у змаганнях різного рівня: чемпіонатах Києва, України, світу. В березні нинішнього року на чемпіонаті України він зайняв друге місце. І ось – чергова перемога.

У листопаді ц.р. в латвійському місті Даугавпілс відбувся четвертий чемпіонат Європи з хортингу. Там  було представлено вісім країн­учасниць: Україна, Білорусь, Молдова, Литва, Латвія, Болгарія, Туреччина, Росія. Збірну України представляла команда з  150 учасників на чолі з президентом Української Федерації Хортингу Станіславом Федоровим та іншими тренерами. У загальному заліку українські хортингісти зайняли перше загальнокомандне місце. Спортсмени  брали участь у розділах: “Сутичка”, “Двобій”, “Показовий виступ”. Віталій здобув перемогу в  “Сутичці”. Бій був важкий, суперник мав високий рівень підготовки, та все ж таки наш земляк виборов медаль за перше місце та був нагороджений відповідним Дипломом.

Від чемпіонату отримав море вражень, задоволення і багато нових друзів. Вдячний за підтримку батькам, рідним, друзям і тренерам.

Тетяна РЯБОКЛЯЧ.

На знімку: Віталій ГНИЛЕНКО з тренером Станіславом ФЕДОРОВИМ.