ПЕРШЕ  БОГОСЛУЖІННЯ, ПОДАРУНКИ, НАГОРОДИ…

Публікації Трибуни Праці

4 грудня відзначається Введення у храм Пресвятої Богородиці (Введення в храм Пресвятої Діви Марії). Це велике християнське богородичне свято. Інша його назва  – Третя Пречиста. Саме в цей день Богородицю привели до церкви, щоб вона служила Господу. Тоді Марії було всього три роки і первосвященик увів дитину туди, куди зазвичай діти не заходили.

Цей день є храмовим святом у багатьох населених пунктах України. У Леонівці – теж. Закономірно, що й церква тут колись називалася аналогічно. Та період, коли село багато років не мало свого храму Божого – вже в минулому: нині тут споруджено його заново. Завдяки допомозі благодійників та стараннями місцевих мешканців. І хоч для остаточного внутрішнього та зовнішнього оформлення церковки ще потрібно немало коштів, матеріалів та кваліфікованої роботи, місцеві віруючі  раді: вже можна проводити тут богослужіння.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

 

Павло СМОВЖ.

На знімках: біля  ексклюзивної ікони (перший зліва у правій групі – В.І. Тищенко); так поки що виглядає церковка ззовні; В.В. Євдокименко з дружиною та заслуженою нагородою.