З нагородами, подарунками, концертом

Публікації Трибуни Праці

 

22 листопада  святкували День свого села в Соснівці. Любов Слободян,  місцевий бібліотекар і завклубом, написала про це в своєму листі до редакції. Зокрема, розповідає про вручення  сільським головою Галиною  Козаченко Подяк Феневицької сільської ради інваліду­афганцю В.М. Олексієнку, воїнам ООС В.М. Гриценку, О.А. Панкратову,  А.Г. Шилу.

З нагоди свята подарунки отримали листоноша М.Н. Романенко та активісти села О.П. Федоренко, Л.Г. Ботвина, В.Й. Кожемяченко, В.С. Олексієнко, В.П. Шевченко, найменшенька жителька Ангелінка Зарицька,  найсолідніший віком  Микола Степанович Олексієнко, а також – іменинники­ювіляри (усього – 23 чоловік) та Володимир Миколайович і Наталія Василівна Рихновець, які відзначили ювілей подружнього життя.

Під час урочистої частини свої виступи дарували учасники ансамблю «Родина» з Феневич. Декламував свої вірші та виконував авторські пісні В.Й. Кожемяченко, читав авторські гуморески В.С. Олексієнко. А потім організатори запросили всіх скуштувати рибної юшки, плову та інші страви. Розігрувалась лотерея,  присутні на святі мали змогу потанцювати під чудовий супровід та спів Юрія Федоренка.