Кабмін ініціює нові санкції проти Росії

Новини політики

РНБО запропонують ввести санкції проти підприємств на непідконтрольних територіях, які співпрацюють з ОПК Росії.

Уряд ініціює введення санкцій проти підприємств, що розташовані на непідконтрольних територіях і які співпрацюють з підприємствами оборонно-промислового комплексу Росії. Про це йдеться в постанові Кабміну від 27 листопада, опублікованій на сайті уряду у вівторок, 17 грудня.

“Схвалити і внести в місячний термін на розгляд Ради національної безпеки і оборони України пропозиції щодо застосування терміном на три роки персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) до юридичних осіб, залучених до постачання матеріалів, обладнання та послуг підприємствам оборонно-промислового комплексу Російської Федерації, розташованих на тимчасово окупованій території України”, – йдеться в документі.

При цьому сам перелік не оприлюднений.

Як повідомлялося, раніше Кабмін прийняв іншу ухвалу про намір у місячний термін оновити персональні санкції до юридичних осіб з РФ, перелік яких також не опублікований і призначений для службового користування.

Нагадаємо, наприкінці листопада Кабмін прийняв рішення про введення санкцій проти осіб, які руйнують об’єкти культурної спадщини в Криму, здійснюють там теле- і радіомовлення, а також постачають матеріали для оборонно-промислового комплексу РФ.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet