У закладах профосвіти проведуть аудит

Новини України

Міністерство освіти хоче визначити кращі профзаклади, щоб сконцентрувати там ресурси держави.

У січні 2020 року в 740 установах професійної освіти проведуть аудит. Про це повідомила прес-служба Міносвіти в суботу, 21 грудня.
Аудит буде складатися з двох частин – анкетування установ і регіональних обговорень. Мета аудиту – отримати дані для побудови оптимальної карти закладів профосвіти, визначити кращих, де можуть бути сконцентровані ресурси держави і учні, повідомили в міністерстві.
Експерти поки допрацьовують анкету, яку розішлють закладам профосвіти, а також узгодять зі стейкхолдерами, як повинен проходити аудит.
“Поставивши всіх в рівні умови оцінювання, ми зможемо виявити найбільш здібних і ефективних. Далі, проаналізувавши результати, ми надамо рекомендації місцевим управлінцям з організації роботи мережі”, – заявив заступник міністра Петро Коржевський і додав, що в проекті анкети вже напрацювали технічний блок питань.
Нагадаємо, що раніше Міносвіти тимчасово зупинило атестацію вишів. Міністерство вирішило набрати більше експертів, зокрема і міжнародних, щоб поліпшити процес атестації.
Також повідомлялося, що в світовий рейтинг кращих університетів потрапили відразу шість українських вишів. Вище за всіх серед українських університетів піднялася Львівська політехніка. Вона потрапила в групу 801-1000.
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet.