ЧОМУ «ЗАМОРОЖЕНО» СПОРУДЖЕННЯ ШКОЛИ В ІВАНКОВІ?

Публікації Трибуни Праці

 

 

У минулому номері нашої газети я вже повідомляв про те, що будівництво другого корпусу Іванківської школи №2 не ведеться через припинення  його фінансування. Котре здійснювалось з райбюджету. Ця інформація, розповсюджена ще в соціальних мережах, викликала неабиякий резонанс серед місцевих користувачів ФБ, особливо – батьків  школярів цього навчального закладу. Адже умови, в яких проводиться нині  навчання у деяких класах, не задовольняють нікого. Тому, не поділяючи оптимізму  т.в.о. голови РДА Т. Свириденко, котра твердить, що все йде по плану, просто до весни приміщення має «відстоятись» згідно з технологічними вимогами і будівельною практикою (?..), я звернувся за детальним коментарем ситуації до керівника ПрАТ «ПМК­2» В. Скітневського. У наступному номері опублікую його розповідь.

А поки що слід сказати таке: на даний об’єкт вже витрачено 14,3  млн грн. Згідно з кошторисною вартістю будівництва та укомплектування  приміщення всім необхідним обладнанням (воно входить в загальну суму), ще потрібно вкласти сюди майже 15,5 млн грн. До того ж, чомусь не були передбачені у проекті благоустрій всієї території школи, водовідведення, нова огорожа та дещо інше. На що додатково потрібні будуть проектна документація, тендери та кошти. А все це не робиться швидко.

Проте в проекті райбюджету на 2020 рік ніяких капітальних видатків у першому кварталі не передбачається. Тобто, про передачу в експлуатацію цього корпусу до 1 вересня наступного року мову вести важко…

Стежте за «Трибуною праці».

Павло СМОВЖ.