ОТРУЄННЯ БУЛО. БОТУЛІЗМУ НЕ ВИЯВЛЕНО

Публікації Трибуни Праці

 

Випадки харчових отруєнь частіше трапляються влітку, коли ми купуємо продукти харчування, які довгий час перебували на сонці. Але не є винятком й інші пори року: запросто можна постраждати від неякісно виготовленої продукції і взимку.

Пару тижнів тому в таку,  м’яко кажучи, халепу вскочили і ми з чоловіком. Щоправда, до лікарні не зверталися, а лікувалися в домашніх умовах підручними засобами (таблетками і травами). Розмірковуючи над причинами, ми «грішили» на кілька видів страв. Аж поки на одному із столичних інтернет-сайтів не натрапили на ось таку  інформацію. Процитую її дослівно: «В Києві зареєстрували випадок ботулізму. Як пише “Великий Київ”, Держпродспоживслужба попереджає киян бути обережними. Небезпечна рибна продукція виявилася виробництва Подільської продовольчої бази (Київ, вул. Марко Вовчок, 21), це була скумбрія холодного копчення, скумбрія слабосолона, черевця лосося слабосолоні і мідії слабосолоні. Морепродукти, які викликали отруєння, були куплені на ринку м Іванків Київської області. Головним управлінням розпочато позапланові перевірки рибної продукції, про їх результати повідомлять додатково».

Виходить, у Києві попереджають людей,  щоб були обережними! А що ж в Іванкові, де була куплена неякісна й небезпечна продукція? З цим запитанням я й звернулася до начальника управління Держпродспоживслужби в Іванківському районі В.П. Кожана.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Тетяна РЯБОКЛЯЧ.