ЗМІ дізналися подробиці побиття військовослужбовця під Одесою

Новини України

Солдата Наталю Куліш двічі побили за те, що вона вголос обурилася тим, що командир частини і його заступник призначають собі премії в 200% від окладу, стверджують її колеги по роботі.

Жінку-військовослужбовця побили у військовій частині А3438, розташованій у селі Красносілка Лиманського району Одеської області. Це регіональний центр радіоелектронної розвідки, повідомила напередодні ввечері Думская з посиланням на одного з його співробітників.

Стверджується, що постраждалу звуть Наталя Куліш. Вона солдат і працювала на кухні.

“Дівчинку, яка працювала на кухні, двічі побили за те, що вона вголос наважилася обуритися тим, що командир частини і його заступник із тилу крадуть і призначають собі премії в 200% від окладу. Вперше її побили так, що пошкодили хребет”, – розповів співробітник центру.

За його словами, після цього Наталю Куліш як покарання відправили у відрядження до Очакова. Там її змушували ремонтувати приміщення, хоча за військовою спеціальністю вона кухар.

“Коли приїхала з відрядження, побили ще раз. Після цього вона потрапила в госпіталь. Бійці, які бачили все це, запевняють, що якщо вона після госпіталю повернеться в частину, то її зіб’є машина або її вб’ють яким-небудь іншим способом”, – додав співробітник центру.

Напередодні міністр оборони України Андрій Загороднюк заявив про побиття жінки-військовослужбовця в одній з військових частин в Одеській області. Він пообіцяв взяти ситуацію під особистий контроль.

Раніше у Львові помер 20-річний курсант військової академії Юрій П’янило, якого жорстоко побили в нічному клубі Вілма.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet