Дорогі друзі!

Публікації Трибуни Праці

 

Від імені українських атомників щиро вітаю вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

У 2019 році атомна енергетика виробила для України понад половину всього обсягу електричної енергії держави, забезпечивши стабільність енергетичної системи та наповнюючи державний бюджет великим обсягом коштів від її реалізації.

Перед енергетичною галуззю завжди стояли надважливі завдання: бути непорушною основою національної економіки, надійним джерелом тепла і світла в оселях мільйонів наших громадян, підґрунтям енергобезпеки та незалежності України. І саме тому ми, атомники, робимо все можливе, щоб наші енергетичні потужності працювали ефективно і сповна забезпечували державу цінним ресурсом – доступною та екологічно чистою електричною енергією.

Особливу увагу в своїй діяльності Енергоатом надає тим регіонам, де розташовані або будуються наші виробничі об’єкти. Ми робимо все, щоб підтримувати щирі, конструктивні та плідні стосунки з місцевими громадами та мешканцями,  прагнемо належним чином виконувати свої зобов’язання перед ними.

Щиро бажаю всім затишних та теплих свят, які подарують вам натхнення та принесуть вдале втілення всіх починань у новому році. Хай для кожного з вас 2020 рік буде багатим на добро, щедрим на успіхи та здійснення мрій, сповнений великими справами та щасливими подіями.

Міцного здоров’я всім вам і вашим близьким, радості та добробуту!

З повагою – т. в. о. президента  НАЕК «Енергоатом»    Павло ПАВЛИШИН.