МАТИМЕМО ТЕ, ЧОГО ТАК ХОТІЛИ

Публікації Трибуни Праці

 

«Чи вдасться зробити хоч на цей раз?..» – під таким заголовком 22 листопада ц.р.  в «Трибуні праці» була опублікована моя розповідь про те, що в Іванкові нарешті з’явилася можливість побудувати сучасну каналізаційно-очисну споруду (КОС). Бо така проблема  висіла над  нашим райцентром справді Дамокловим мечем уже багато років.

На цю інформацію люди зреагували по-різному. Дехто – з тривогою, що близькість такого об’єкту до житлового масиву та річки Тетерів на східній околиці селища обернеться проблемами… Дехто – з більш обізнаних – радіє: « Нарешті! Бо скільки можна вже зливати неочищені каналізаційні стоки в річку?!.». В минулому номері нашої газети довелось навіть вмістити лист одного з мешканців Іванкова, в якому він  переконує земляків у тому, що все робиться продумано, виважено, з користю для селища і в рамках законодавства.

Щоб «закрити» тему страхів і домислів декого з іванківців, я й підготував цю статтю, аби розповісти про те, що собою являтиме блок біологічного  очищення стоків, як він працюватиме і чому не слід чогось боятися.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Павло СМОВЖ.

На знімку: ось вони, новенькі  турецькі резервуари – вже на своєму місці. (В Україні таке обладнання не виробляється).

      Фото автора.