Найєм в Укроборонпромі отримав зарплату, у сім разів більшу від окладу

Новини України

При посадовому окладі в 43 000 гривень Найєм у грудні отримав понад 310 тисяч гривень.

Зарплата заступника гендиректора з питань взаємодії з органами державної влади держконцерну Укроборонпром Мустафи Найєма в грудні минулого року в сім разів перевищила його місячний посадовий оклад. Про це в п’ятницю, 3 січня, повідомляють Українські новини з посиланням на відповідь Укроборонпрому і Єдиний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Так, посадовий оклад Найєма становить 43 000 гривень, а зарплата за грудень (з премією і надбавками) була виплачена в розмірі 310 521 грн.

“Місячний посадовий оклад заступника генерального директора з питань взаємодії з органами державної влади державного концерну Укроборонпром Мустафи Найєма становить 43 000 гривень. Інформація про доходи Мустафи Найєма на посаді заступника генерального директора з питань взаємодії з органами державної влади державного концерну Укроборонпром міститься в декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування”, – сказано у відповіді.

Уточнимо, дані в Єдиному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, свідчать (істотні зміни в декларації про доходи Найєма за 2018 рік), що заробітна плата Найєма, отримана 2 грудня 2019 року за основним місцем роботи (Укроборонпром), становить 310 521 гривню.

Абромавічус розповів, що робить в Укроборонпромі Найєм

Як відомо, Мустафу Найєма призначили на посаду заступника гендиректора державного концерну Укроборонпром 21 листопада.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet