Святкували Наума, визначили кращого знавця наук

Публікації Трибуни Праці

 

 

Цілий місяць жителі країни «Ліцей» подорожували Місячником наук «Українська хата знаннями багата», зупинялися на різноманітних станціях, здобували перемоги та заробляли бонусні грошові одиниці. І ось 13 грудня передача «Наум-ТВ» традиційно в День Наума, а точніше – в переддень свята, демонструвала улюбленим глядачам (учням та вчителям ліцею) репортажі з місць подій, знайомила з кращими знавцями наук і визначала Най-найкращого. І, звісно, в студію «Наум-ТВ» було запрошено цікавих людей з не менш цікавими розповідями.

Ведуча новин Анастасія Ющенко (учениця 11 класу) вправно вела свято та надавала слово гостям. Кореспондентами новин були одинадцятикласниці Марія Димарчук та Ольга Волочай. Вони ж забезпечували рекламу.

Вчитель української мови та літератури Людмила Григорівна Процик розповіла історію святкування Дня Наума. Вчитель біології Ольга Василівна Старовойт (на фото) немало знає про людський вид «ліцеїст звичайний іванківський». А от на святі Наума вона всіх познайомила з новими дослідження медичної науки з життя рядового ліцеїста.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Ірина БІЛОХВОСТ,

в.о. директора Іванківського районного ліцею.