Разумков: Нардепам проіндексують зарплати

Новини політики

Зарплати нардепам збільшать відповідно до зростання прожиткового мінімуму. Також у Раді хочуть почути від міністрів пояснення зарплат в сотні тисяч.

Зарплати народних депутатів проіндексують відповідно до зростання прожиткового мінімуму, повідомив спікер парламенту Дмитро Разумков на засіданні у вівторок, 14 січня.

“Усі бачили інформацію про збільшення заробітних плат народних депутатів. Є індексація заробітних плат народних депутатів, але вона абсолютно не відповідає тим цифрам, про які пишуть в ЗМІ, – про 100 тисяч, 150 тисяч… Зміни зарплат – близько 3 тисяч для народного депутата. Це пов’язано з прожитковим мінімумом”, – сказав він.

Також він прокоментував інформацію про багатотисячні премії в Кабміні.

“Водночас всі бачили інформацію про преміювання окремих керівників різних установ і відомств. Я думаю, що мені як голові Ради і вам як народним депутатам дуже цікаво почути інформацію про ці надбавки, премії”, – сказав Разумков.

“Тому є пропозиція під час години запитань до уряду заслухати після міністра закордонних справ позицію міністрів і, можливо, прем’єра про премії, які були нараховані міністрам у Кабінеті міністрів”, – додав він.

Раніше журналісти повідомили, що керівництво Мінкульту в грудні призначило собі зарплати в кілька сотень тисяч. Сукупний розмір грудневих зарплат глави міністерства і його заступників склав більш як 2 млн грн.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet