У Раді створили депутатське об’єднання “на захист сімейних цінностей”

Новини України

До об’єднання увійшли понад 300 нардепів. Метою об’єднання задекларовано “захист вічних цінностей українського суспільства і протидія спробам знищити фундаментальне природне право в ім’я політичної моди”.

Понад 300 депутатів Верховної Ради увійшли в міжфракційне об’єднання “Цінності, гідність, сім’я”. Про це заявив ініціатор та голова об’єднання, народний депутат від Слуги народу Святослав Юраш в суботу, 18 січня.

“Камінг аут. Повинен зізнатися Вам всім, що я прихильник вічних цінностей. У молодості пройшов через всі стадії деконструктивістських дурниць, релативістських банальностей і інших деструктивних фривольностей. На щастя – виріс”, – розпочав свою заяву 23-літній нардеп.

Юраш написав, що “в союзі з довгим списком західних і вітчизняних консервативних діячів, політиків і мислителів” буде працювати, щоб захистити “цінності, які допомагають прожити життя, гідне історії”.

Потім нардеп оголосив про створення міжфракційного об’єднання “Цінності, гідність, сім’я”, до якого увійшли понад 300 депутатів, що зробило його найбільш хворим депутатським об’єднанням в Раді.

Метою міжфракційного депутатського об’єднання є “захист вічних цінностей українського суспільства і протидія спробам знищити фундаментальне природне право в ім’я політичної моди”.

Як пише Юраш, об’єднання буде готувати законопроекти, покликані “зміцнювати сімейні цінності, принципи гідного суспільства і виховання на основі сімейних цінностей дітей і молоді”.

Нагадаємо, що раніше Рада прийняла скандальний закон щодо ФОПів. Прийнятий законопроект вводить ліміти для підприємців, а також підвищує акциз на сигарети і ренту на руду.

Також повідомлялося, що Рада відхилила законопроект про Бюро фінрозслідувань. Планувалося, що Бюро стане новим органом розслідування злочинів у сфері фінансів і суміжних сферах.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet