Гончарук упевнений, що Зеленський на нього не образився

Новини України

Глава уряду наголосив, що знайшов спільну мову з президентом після інциденту зі скандальними аудіозаписами.

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук прокоментував недавню скандальну ситуацію із записом його висловлювань на нараді Кабміну і Нацбанку. Про це він розповів в інтерв’ю телеканалуУкраїна 24ввечері 19 січня.

“Я думаю, що президент – доросла, мудра людина. Ми з ним знайшли спільну мову і, я впевнений, що цей досвід зробить нас сильнішими”, – вказав Гончарук.

При цьому він наголосив, що нарада, під час якої здійснювався запис, регулярна і не є чимось екстраординарним, а інформація в аудіроликах подана спотворено.

“У деяких з них (записах розмов – ред.) точно були нарізані цитати, висмикнуті з контексту, більше того, приправлені коментарями, приправлені назвами, нібито ми намагаємося обдурити президента. Все це маніпулятивним чином було подано”, – заявив прем’єр.

Глава уряду додав, що “спецслужби розберуться, хто саме записував”.

“Ми протягом чотирьох місяців (вже трохи більше) робимо багато тих речей, які створюють проблеми корупціонерам, хабарникам, і, очевидно, наживаємо багато ворогів”, – зазначив Гончарук, говорячи про причини ситуації.

Нагадаємо, 15 і 16 січня в мережі з’явилися три аудіозаписи, на яких зафіксовано нібито розмову прем’єра з представниками НБУ.

На записі глава Кабміну говорить, що він “повний профан в економіці”, а також вказує на “дуже примітивне розуміння економічних процесів” у Зеленського.

Пізніше Гончарук написав заяву про відставку і передав її президенту з правом внесення на розгляд Верховної Ради.

Глава уряду наголосив, що таким чином хоче “розвіяти будь-які сумніви в повазі та довірі президенту” після скандальних аудіозаписів.

Зеленський вирішив дати прем’єр-міністру ще один шанс і висунув низку умов Кабміну. Він також зажадав від правоохоронних органів протягом двох тижнів встановити причетних до запису розмов під час зустрічі Гончарука з міністрами і представниками НБУ.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet