
І модель, і ведучий
Тіхон Мукосій навчається у 3 класі Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1. Має хороші оцінки з усіх предметів, а найбільше до вподоби йому математика. Крім того, хлопчик відвідує клас хореографії в Дитячій школі мистецтв імені М. Примаченко, із чотирьох з половиною років поглиблено вивчає англійську мову.
Маючи гарний голос, сольно виступав під час одного із святкувань Дня Іванкова.
Під час новорічно-різдвяного театралізованого свята, яке відбулось нещодавно у районному Будинку культури, він і танцював, і виконував роль Нового року.
У якості моделі Тіхон Мукосій торік восени знявся у глянцевому журналі «CosmoLady»: рекламував дитячий одяг.
Спробував себе й у ролі ведучого телевізійної програми «Funny Kids» (хіт-параді комедійних роликів, покликаних дарувати посмішку та хороший настрій), з якою успішно справився.
На каналі «Телевсесвіт» наш юний земляк також вітав глядачів з Новим 2020 роком.
Успіхів тобі, дитино, у всіх твоїх творчих починаннях!
Людмила ШУНКОВА.