«Ми раді розпочинати рік з хороших новин!..»

Публікації Трибуни Праці

 

 

«Просунутих» сучасників рідко чим сьогодні здивуєш. Особливо в інтернеті  та різних соціальних спільнотах. Але це повідомлення – не для здивування. Швидше, як на мене, воно – з розряду приємних новин, очікуваних і корисних. Саме таким видалося запрошення вподобати сторінку в Фейсбуці, яке надіслала мені Анастасія Примаченко – директор благодійного фонду «Творча спадщина родини Марії Примаченко», правнучка нашої всесвітньо відомої землячки. Коментувати – нічого. Наводжу текст повністю. Лише додам посилання, за яким усі бажаючі можуть підписатися та заходити на цю сторінку. Ось воно: https://www.facebook.com/prymachenkofoundation/.

А це – текст запрошення:  «Ми раді розпочинати рік з хороших новин! Нарешті у Фонду родини Марії Примаченко з’явилась офіційна сторінка. Фонд був заснований 2019 року для популяризації, дослідження та збереження спадщини видатної художниці Марії Примаченко.

Про звірів Марії було написано сотні мистецтвознавчих текстів, її твори зберігаються у музеях по всьому світу і вона дійсно є однією з найвідоміших українських художниць. Проте, про Марію досі існує багато міфів, а про її життя відомо небагато. Саме тому ми будемо ділитись архівними матеріалами, записами та спогадами художниці, відкриваючи її з нового боку. І звісно, ми будемо розповідати про діяльність Фонду. Повірте, планів на 2020 рік у нас дуже багато!

Тому підписуйтесь на сторінку та розповідайте про нас друзям! А ми обіцяємо цікаву подорож у світ художниці, яка житиме, поки існуватимуть її звірі».

Від себе додам лише одне: це цікава й постійно актуальна пропозиція – пізнавати Марію Примаченко  всебічно. Я  це роблю. А ви, шановні земляки?

Павло СМОВЖ.