В Україні 18 містам загрожує відключення опалення

Новини України

Тепловики майже двох десятків міст не розрахувалися з Нафтогазом і ризикують залишитися без газу.

Виробники тепла в 18 містах не розрахувалися за газ і ризикують залишитися без подальших поставок. Про це в четвер, 30 січня, повідомляє прес-служба Нафтогазу.

“19 з 37 підприємств-боржників сплатили необхідний мінімальний платіж за спожитий газ і уникли ризику відключення від газопостачання. Однак 18 виробників тепла все ще перебувають в зоні ризику, оскільки не виконують вимоги щодо розрахунків для отримання газу в рамках ПСО”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що неналежні розрахунки таких підприємств за газ створюють загрозу для теплопостачання споживачів в опалювальний період.

“Нафтогаз не має права постачати природний газ тепловикам, які неналежним чином виконують графік розрахунків”, – йдеться в повідомленні.

У НАК зазначили, що боржники повинні протягом 30 січня погасити заборгованість, хоча згідно з договором вони повинні були це зробити до 25 січня.

Напередодні в Кабміні назвали нову ціну на газ для населення. Так, кінцева вартість газу в січні складе не більш як 7 тисяч гривень, тоді як гарантована ціна близько 8 тисяч.

Перед цим повідомлялося, що Нафтогаз перерахував ціну на газ в січні.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet