ЧС з легкої атлетики в Китаї перенесли через коронавірус

Новини спорту

Змагання повинні були відбутися в Нанкіні з 13 по 15 березня. Їх перенесли на березень наступного року.

Чемпіонат світу з легкої атлетики в приміщенні, який повинен був пройти в березні у китайському Нанкіні, перенесений на рік через поширення коронавірусу в Китаї. Про це 29 січня повідомила Всесвітня легкоатлетична асоціація (World Athletics).

“World Athletics розглянула можливість перенесення чемпіонату в іншу країну і хотіла б подякувати містам, які зголосилися прийняти чемпіонат. Однак, зважаючи на, що побоювання щодо поширення вірусу за межами Китаю все ще існують, ми вирішили не йти на цей варіант, тому що він може привести до подальшого відтермінування на більш пізній термін”, – зазначили в асоціації.

У World Athletics прийняли рішення не скасовувати турнір і будуть працювати зі спортсменами, партнерами і оргкомітетом Нанкіна, щоб визначити дату проведення заходу в 2021 році.

“Ми хотіли б, щоб Нанкін був господарем чемпіонату, враховуючи велике планування і підготовку, яку вони вклали в цей захід”, – наголошується в повідомленні.

Нагадаємо, наприкінці грудня 2019 року китайська влада повідомила про спалах пневмонії невідомого походження в місті Ухань.

Пізніше було встановлено, що збудником захворювання став новий тип коронавірусу – 2019 nCoV.

За останніми даними, жертвами захворювання в Китаї стали 170 осіб, загальна кількість заражених перевищила сім тисяч осіб.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet