У Хмельницькому школи закрилися на карантин

Новини України

Усі школи міста, за винятком приватних установ і інтернату №2, з понеділка оголосили карантин.

У Хмельницькій та Вінницькій областях школи продовжують закриватися на карантин. Майже у всіх школах Хмельницького з понеділка, 3 лютого, вводять карантин, повідомляє Укрінформ.

Так, у всіх державних школах, за винятком інтернату №2, з понеділка, 3 лютого, оголошено карантин для запобігання поширенню грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій.

Карантин також оголошено в школах Кам’янець-Подільського. Там школярі будуть перебувати вдома до 7 лютого.

У Хмельницькій облдержадміністрації раніше повідомляли, що кількість хворих на грип в області стрімко зростає. За інформацією головного лікаря Хмельницької міської інфекційної лікарні Оксани Піддубної, зараз у закладі перебувають 188 хворих. За минулу добу в лікарні доставили 40 осіб, у більшості з яких діагностовано ГРВІ та грип. У лікарні зараз перебувають 111 хворих з клінічним діагнозом “грип”, 1 з них – в реанімації з тяжким перебігом хвороби. В цілому, більше половини хворих на грип, стверджують лікарі, мають ускладнення у вигляді пневмонії.

Тим часом у сусідній Вінницькій області станом на п’ятницю через грип та ГРВІ призупинено навчальний процес в 142 навчальних закладах. Вдома залишилися майже 70 тисяч дітей.

Карантин введено в навчальних закладах 18 районів і міст обласного значення. Навчання призупинено переважно до 7 лютого, в деяких школах – до 10 лютого.

Як повідомлялося напередодні, всі школи Вінниці закрили на карантин. Медики констатують збільшення кількості респіраторних захворювань.

Також у Києві на карантин закрили сім шкіл. Найбільший відсоток відсутніх учнів у школах Святошинського (23%), Дарницького (23%) і Оболонського (21%) районів.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet