Разумков звернувся до нардепів стосовно “собак”

Новини політики

Деякі нардепи забули про обіцянки, дані під час передвиборної кампанії, нагадав спікер парламенту.

Глава Верховної Ради Дмитро Разумков у ході засідання погоджувальної ради в понеділок, 3 лютого, звернувся до народних депутатів щодо їхніх публічних висловлювань.

Раніше нардеп від Слуги народу Євген Брагар порадив пенсіонерці продати собаку “елітної породи”, щоб оплатити комуналку.

“Я хотів би звернутися до всіх народних депутатів, щоб ми іноді, м’яко кажучи, виважено ставилися до того, що ми говоримо. Не тільки під час ефірів, а й під час нашої роботи і спілкування з людьми”, – сказав Разумков.

Він зазначив, що з боку виглядає так, ніби в стінах Верховної Ради “інший клімат і люди починають жити в іншій реальності”.

“Не потрібно забувати, і минулі вибори показали це, що ситуація може дуже швидко змінитися. І з не зовсім зручних крісел Верховної Ради України можна опинитися ближче до людей. Я дуже рекомендую всім частіше спілкуватися з людьми, чути проблеми, якщо є можливість – допомагати їх вирішувати”, – сказав Разумков.

“І ми все це говорили під час виборної кампанії, однак деякі з нас забули про це, коли стали народними депутатами – залишатися людьми. Значок, мандат, посада народного депутата – це не привілеї, це відповідальність”, – додав спікер парламенту.

Зазначимо, фракція Слуга народу перепросила після висловлювань Брагара.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet