Справа Шеремета: Підозрювану залишили під арештом

Новини України

Суд Києва залишив в силі арешт підозрюваної у вбивстві журналіста Павла Шеремета волонтера і медика Юлії Кузьменко без права внесення застави.

Печерський суд Києва залишив без задоволення клопотання захисту про зміну запобіжного заходу підозрюваній у вбивстві журналіста Павла Шеремета дитячому кардіохірургу Юлії Кузьменко.
Таке рішення суд прийняв на засіданні в понеділок, 3 лютого, відмовивши, таким чином, в задоволенні скарги захисту відпустити Кузьменко під нічний домашній арешт.
Адвокат Тарас Безпалий заявив, що доказів її провини недостатньо, і для того, щоб продовжувати слідство на сьогодні буде досить домашнього арешту, оскільки так Кузьменко змогла б продовжувати свою лікарську практику.
В ході судового засідання було допитано трьох свідків: Ірину Камінську (мати підозрюваної), Дмитра Кузьменка (колишній чоловік підозрюваної), Володимира Ульянова (ветеран АТО, свідок).
Раніше повідомлялося, що Кузьменко судиться з Аваковим, який, за її словами, оприлюднив недостовірну інформацію щодо неї.
Перед цим Апеляційний суд Києва залишив під арештом Юлію Кузьменко. В той день будівлю суду оточили десятки силовиків. Там же зібралися активісти, які скандували “Юлі волю”.
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet.