Верховний суд не став розглядати позов Труби до Зеленського

Новини України

Колишній глава ДБР намагався через суд домогтися визнання свого звільнення протиправним.

Верховний суд відмовився розглядати позов екс-глави Держбюро розслідувань Романи Труби до президента Володимира Зеленського про незаконність його звільнення. Про це йдеться в постанові суду від 30 січня.

“Суд постановив: Позов ОСОБА_1, поданий адвокатом Ведмедем Василем Йосиповичем, до президента Зеленського, Державного бюро розслідувань про визнання протиправним і недійсним указу, визнання протиправним та скасування наказу, поновлення на роботі повернути позивачеві з усіма доданими до нього документами”, – йдеться в постанові.

Суд повернув позов, оскільки в ньому були об’єднані позовні вимоги, частина яких (позов до президента) підсудна Верховному суду як суду першої інстанції, а інша (позов до ДБР) – Окружному адмінсуду міста Києва.

У постанові зазначено, що повернення позовної заяви не позбавляє позивача права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.

Рішення може бути оскаржене у Великій палаті Верховного Суду протягом 15 днів з дня його прийняття і набуває законної чинності після її перегляду в апеляційному порядку або після закінчення терміну на апеляційне оскарження.

Нагадаємо, в грудні минулого року президент звільнив Трубу з посади директора Держбюро розслідувань і тимчасово призначив на цю посаду депутата Ірину Венедиктову.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet