Влучання залпу з РСЗВ Вільха в ціль потрапило на відео

Новини України

Під час випробувань було здійснено запуск чотирьох ракет у бойовому спорядженні, які влучили точно в ціль з мінімальним відхиленням.

У мережі з’явився ролик, на якому видно влучання в ціль часткового залпу з ракетної системи залпового вогню (РСЗВ) Вільха. Відео оприлюднило видання Defense Express у вівторок, 4 лютого.

“Під час випробувань було здійснено запуск чотирьох ракет в бойовому спорядженні, які влучили точно в ціль з мінімальним відхиленням. Зважаючи на швидкість ракети на кінцевій ділянці в 3,4 М – тобто близько 4000 км/год, зйомка велася високошвидкісними камерами”, – йдеться в повідомленні.

Зазначено, що створені київським конструкторським бюро Луч разом з іншими підприємствами ОПК установки Вільха серійно поставляються в ЗСУ.

“Зараз в КБ Луч ведуться роботи зі створення модернізованої версії ракети – Вільха-М, яка має підвищену дальність стрільби – 110-120 км. В грудні 2019-го був успішно завершений етап випробувань цієї системи – він передує фінальним державним випробуванням”, – пише видання.

Нагадаємо, РСЗО Вільха – високоточна система залпового вогню з коректованим боєприпасом вагою до 800 кг. У червні минулого року Міноборони завершило випробування цієї установки.

У листопаді ЗСУ отримали першу сотню серійних ракет Вільха.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet