Ніякого тиску на телеканал 1+1 немає – Баканов

Новини України

Глава Служби безпеки Іван Баканов спростував тиск на телеканал 1+1 та утиски свободи слова.

Глава Служби безпеки України Іван Баканов закликав представників телеканалу 1+1 не спекулювати фактами і не маніпулювати громадською думкою, висвітлюючи розслідування справи про незаконне прослуховування прем’єр-міністра України Олексія Гончарука, повідомляє прес-служба СБУ в середу, 5 лютого.
За словами глави відомства, “журналісти повинні бути зацікавлені у встановленні істини в цій резонансній справі і всебічно сприяти розслідуванню”.
“Ні про який тиск на журналістів телеканалу 1+1 або утиску свободи слова в Україні в цій ситуації мова не йде. І йти не може в принципі. Ми говоримо про неупереджене і всебічне розслідування кримінальної справи щодо незаконного прослуховування глави уряду”, – підкреслив Баканов .
Глава СБУ зазначив, що слідчі дії проходили не тільки на вулиці Куренівській, 18, а й за іншими адресами осіб, які перевіряються.
Зокрема, за словами Баканова, слідчі дії щодо цієї справи проводилися відносно міністрів, представників влади та УДО. Окремі чиновники за згодою пройшли перевірку на детекторі брехні.
Нагадаємо, 5 лютого силовики прийшли з обшуком в будівлю телеканалу 1+1, а також в квартири журналістів програми Секретні матеріали.
В СБУ підозрюють, що журналіст 1+1 Євген Куксін злив скандальні записи з прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком. Журналісти телеканалу називають обшуки незаконними.
Новини від Корреспондент.netу Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet