У Раді скликають засідання комітету через 1+1

Новини України

Олександр Ткаченко назвав обшуки на телеканалі “небезпечним прецедентом” і хоче скликати позачергове засідання комітету Ради.

Голова комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Олександр Ткаченко заявив, що обшуки в приміщенні телеканалу 1+1 є обурливою історією і небезпечним прецедентом, повідомляє tsn.ua.
У зв’язку з цим найближчим часом він має намір скликати позачергове засідання комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики.
“Очевидно, що це дуже небезпечний прецедент. Ми будемо скликати позачергове засідання комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики, викликати правоохоронців, керівництво СБУ. Для того, щоб вони пояснили – чому справа, в якій журналісти не брали ніякої участі, стала підставою для того, щоб обшук здійснювали в приміщенні журналістів і ще й вилучали їхні засоби праці”, – прокоментував він.
Також співробітники телеканалу повідомили, що під час обшуків в офісі правоохоронці вилучили два старі системні блоки і флешку з весільними фото.
“Нічого не знайшли, шукали спецзасоби, на які записували Гончарука. Вилучили два старі системні блоки і флешку з весільними фото”, – розповіли співробітники.
За їхніми словами, в офісі 1+1 вилучили набагато менше, ніж удома у журналістів.
“У Куксіна, у Данька відбувалися обшуки. У них вилучили особисті речі – лептопи, флешки, комп’ютери, планшети (у Данька – ред.). Вони ще шукали Нізовцева, він в постанові суду, але він вже три роки не працює на телеканалі”, – розповіли журналісти.
Новини від Корреспондент.netу Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet