Гончарук заявив про звільнення директорів лісгоспів

Новини України

Підтвердилися скарги на двох чиновників в Закарпатській і Харківській областях, зазначив прем’єр-міністр.

Уряд України звільнив двох директорів обласних лісгоспів – на Закарпатті та на Харківщині. Про це повідомив прем’єр-міністр Олексій Гончарук в своєму Telegram-каналі в суботу, 8 лютого.
За його словами, зараз в Держлісагентстві відбувається повний аудит діяльності, а найголовніше – почався процес очищення галузі від корупціонерів, який буде доведений до кінця.
“Звільнено керівника Закарпатського управління лісового та мисливського господарства Валерія Мургу – численні скарги на нього підтвердилися, тому його звільнили в першу чергу серед обласних керівників”, – повідомив Гончарук.
Також він повідомив про звільнення директора ДП Гутянське лісове господарство Віктора Сиси, результати перевірки діяльності якого виявилися “вражаючими”.
“Обсяги незаконних рубок на підприємстві оцінено в 32 млн державних збитків. Борги підприємства – 30 млн. Фіктивні відомості про ідеальний фінансовий стан і закупівля транспортних засобів без погодження з Держлісагентством. Всю цю інформацію передали в правоохоронні органи. Тепер вони повинні провести повноцінне розслідування, а винні – понести відповідальність”, – заявив Гончарук.
У листопаді 2019 року повідомлялося, що Віктора Сису затримали, коли він намагався дати хабар детективу НАБУ в розмірі $ 100 тисяч. У підсумку він вийшов з-під арешту під заставу в 5 млн гривень.
Новини від Корреспондент.netу Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet