Зеленський запросив Папу Римського в Україну

Новини України

Глава держави розповів подробиці бесіди з понтифіком. Він також висловив упевненість в тому, що Папа відвідає Україну.

Президент України Володимир Зеленський в суботу, 8 лютого, під час зустрічі з Папою Римським Франциском запросив його відвідати Україну. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Президент зазначив, що Його Святість Папу Франциска дуже чекають в Україні, де він має надзвичайно велику підтримку і довіру.

“Я його запросив в Україну. Я впевнений, що він буде в Україні – не тільки в столиці. Я сказав, що для того, щоб до кінця зрозуміти, що у нас відбувається на сході, треба їхати на схід”, – сказав Зеленський.

Також президент України і глава Ватикану обговорили гуманітарні ініціативи для допомоги дітям і захисту навколишнього середовища.

“Нескінченно вдячний Його Святості за ініціативу Папа для України, яка допомогла 900 тисячам українців, які постраждали на Донбасі”, – зазначив Зеленський.

Він також наголосив, що українські церкви відіграють надзвичайно важливу роль в поширенні правди і розвитку суспільства.

Крім того, Зеленський відзначив важливу роль, яку Святий Престол міг би зіграти у відновленні миру на українській землі.

“Головне, про що ми говорили, – це мир. Він навіть назвав мене “президентом миру” – ось такий у мене зараз імідж в Європі”, – зазначив Володимир Зеленський після аудієнції.

Президент також розповів, що звернувся до Папи з проханням допомогти зі звільненням українців, які утримуються в Криму, на Донбасі та в Росії.

Раніше з’явилися фото з аудієнції подружжя Зеленських у Папи Франциска. Нагадаємо, Зеленський з 7 лютого перебуває з візитом в Італії.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet