А ДРОВ  ТАКИ МОЖНА   НАЛАМАТИ!..

Публікації Трибуни Праці

 

Редакції газети «Трибуна праці».

Прочитали, як завжди, своєю переважно пенсіонерсько­сусідською громадою статтю «Фінішна пряма децентралізації: чи не наламаємо дров?..» за підписом Розважівського сільського голови В.Петровського.  Жаль, що сьогодні райгазету виписують у нашому районі менше людей, як раніше: вона розповідає про все важливе, що стосується кожного жителя. А тепер ось – і про наші з вами перспективи пішла мова. Тому ми хочемо висловити і свою думку з приводу порушеного питання. Думаємо, що нас підтримає більшість населення Іванківського району.

За роки так званої демократії так і не знайшлося справжнього хазяїна в Україні. Бо всі її попередні керівники та олігархи – тільки для себе «хазяйни», на жаль… От і довели країну майже до ручки, як то кажуть. Країну, яка вийшла з колишнього СРСР економічно сильною, а тепер стала найбіднішою в Європі. Не будемо говорити про все, до чого докотилися, а скажемо свою думку про реформування адміністративно­територіального устрою нашої держави.

Взяти той закон про  ОТГ. Хтось дуже хотів його прийняття в такому вигляді, як нам запропонували спочатку. Тільки ще не знаємо, під кого він проштовхується. Й добре, що президент України В. Зеленський забрав його з Верховної Ради на доопрацювання: може,  на краще в ньому – хоч трохи! – щось змінять. Бо в такому вигляді, про який ми знали досі, це не для людей хочуть зробити краще, а під чиїсь інтереси підлаштовують.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

 

З повагою – Н.Г. Яковенко, В.І. Онопрієнко, К.П. Грицаєнко, В. Грицаєнко, Н.М. Лещенко та інші – всього 23 підписи.