Пенсіонерка з Білорусі хотіла ввезти в Україну півтисячі одиниць косметики

Новини України

Жінка намагалася провезти в Україну різні креми, лаки для нігтів, гелі німецької торгової марки, не задекларувавши їх на митниці.

Білоруська пенсіонерка намагалася через “зелений коридор” провезти в Україну 551 косметичний засіб німецької торгової марки російського дистриб’ютора. Про це повідомляє прес-служба київської митниці у четвер, 12 лютого.
Жінка намагалася перетнути кордон через “зелений коридор” і не задекларувала товари, тому їх вилучили співробітники митниці.
“Різні креми, лаки для нігтів, гелі і т.д. німецької торгової марки Grattol (офіційний дистриб’ютор – Росія), загалом 551 одиниця, перебували в автомобілі, яким керувала білоруська пенсіонерка. Під час проходження митно-прикордонного контролю в пункті пропуску” Виступовичі “, що на українсько-білоруському кордоні, жінка вибрала “зелений коридор”. Такі дії мали означати, що дама не переміщує товар, обов’язковий для декларування. Однак жінка проігнорувала митні правила. В результаті косметичні засоби вилучені”, – сказано в повідомленні.
Підрозділ з боротьби з контрабандою та митними правопорушеннями Київської митниці склав протокол за ст. 471 Митного кодексу України (порушення порядку проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю).
Нагадаємо, що раніше китаєць намагався провезти в багажі мертвих птахів. Митники виявили в багажі авіапасажирів дивний вантаж – мертвих тварин, яких він віз як “корм для кішки”.
Також повідомлялося, що прикордонники затримали два авто з сигаретами в газових балонах. Сигарети під марками відомих брендів, які переміщувалися з приховуванням від контролю, вилучили. Сума їх оцінки склала майже 64 000 грн.
Новини від Корреспондент.netу Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet.