У 2019 Рада закупила 171 тисячу одноразових стаканчиків

Новини України

Більшість стаканчиків – пластикові, тільки 3,5 тисячі – паперові. Вежа з стількох стаканчиків, щільно вставлених один в інший, досягає 688 метрів у висоту.

Верховна Рада в 2019 році придбала 171 тисячу одноразових стаканчиків для пиття: 167,5 тисячі з них – пластикові, ще 3,5 тисячі – паперові. Про це з посиланням на відповідь Апарату Ради повідомляє Чесно у четвер, 13 лютого.
“Зазвичай висота маленького одноразового пластикового стаканчика – майже 97 мм, а паперового – приблизно 95 мм. Якщо обчислити висоту всіх поставлених один на одного стаканчиків, то довжина сягатиме майже 16,25 км”, – сказано в повідомленні.
Разом з паперовими стаканчиками їх сумарна довжина складе майже 16,6 км. Таку відстань має дорога від станції метро Бориспільська в аеропорт Бориспіль, кажуть в Чесно.
“Рух Чесно готує звернення до Апарату Верховної Ради України разом з депутатами з перегляду такої екологічної політики. Закликаємо всіх небайдужих народних депутатів приєднатися до цього звернення!” – резюмували в Чесно.
Нагадаємо, що раніше були названі несподівані джерела забруднення океану пластиком. Вчені виділили основні джерела забруднення світового океану та їх виявилося всього десять.
Новини від Корреспондент.netу Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet.