В Україну не пустили “громадянина СРСР”

Новини України

Прикордонники не пустили в Україну чоловіка, який звинувачував їх у зраді і закликав переходити на сторону “радянського союзу”.

В Україну не пустили громадянина Молдови, який представлявся “громадянином СРСР”. Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби в суботу, 15 лютого.
“Нестандартна ситуація трапилася в пункті пропуску Кучурган Білгород-Дністровського прикордонного загону. Громадянин Республіки Молдова, який прибув в Україну, вів себе агресивно, вів антиукраїнську риторику з пропагандою комуністичного тоталітарного режиму”, – сказано в повідомленні.
Громадянин Молдови звинувачував українських прикордонників в державній зраді за законодавством СРСР, закликав переходити на сторону “радянського союзу”. Чоловік нецензурно лаявся і в порушення режимних правил намагався вести відеозйомку на мобільний телефон.
“Варто зазначити, що цей громадянин уже не перший раз порушує українське законодавство. В минулому році, 30 грудня, він в’їжджав в Україну автомобілем “BMW” з прорадянською атрибутикою замість номерних знаків і численними наклейками відповідної тематики”, – зазначили прикордонники.
Того разу він порушив вимоги законодавства щодо управління автомобілем без номерних знаків і щодо пропаганди тоталітарного комуністичного режиму і його автомобіль вилучили та передали в поліцію, а порушника повернули в Молдову.
Тепер же чоловіка затримали. На нього склали адмінпротоколи за злісну непокору законним вимогам прикордонного наряду та порушення режиму в пункті пропуску (за статтями 185-10 і 202 КУпАП). Також йому заборонили в’їзд в Україну на три роки.
Нагадаємо, що раніше молдаванин намагався повернутися додому на дитячому надувному басейні. Чоловік намагався переплисти Дністер, тому що він повертався в Молдову із заробітків, але мав проблеми з документами.
Також повідомлялося, що група російських акторів двічі намагалася потрапити в Україну. За повторну спробу потрапити в Україну декільком акторам збільшили термін заборони на в’їзд з 3 до 10 років.
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet