Слуга народу назвала ідеологію партії

Новини України

Тепер члени політсили об’єднуються навколо ідеї “українського центризму”, який “заперечує політичні крайності і радикалізм”, говорить глава партії.

Партія Слуга народу визначилася з партійною ідеологією – нею оголосили “український центризм”. Відповідну заяву зробив глава політсили Олександр Корнієнко на з’їзді партії в суботу, 15 лютого.

Така ідеологія “заперечує радикалізм і політичні крайності”, сказав Корнієнко. Партія планує закріпити цю ідеологію на рівні статуту.

“Це центризм, який заперечує політичні крайності і радикалізм. Але це творчий центризм, це український центризм. Ми пропонуємо, можливо, далі закріпити на рівні статуту. Зробити відповідні дії, щоб ввести цей термін в сучасний політологічний простір. Український центризм – ідеологія партії Слуга народу”, – заявив Корнієнко.

Глава партії Слуга народу додав, що до цього часу жодна ідеологія не спрацювала в Україні і не принесла миру і благополуччя.

“Для нашої партії здається настав час виробити основоположні ідеологічні принципи. З якою ідеологією ми можемо рухатися… Україну затягували в пастку різних ідеологій. Жодна з них не спрацювала, не принесла добробуту і мир. Я пропоную спробувати позбавити себе від ідеологічних пут, піти третім шляхом. Ми можемо стати тією партією, яка буде окремо від ідеологічних забобонів минулого”, – зазначив Корнієнко.

Нагадаємо, що раніше Зеленський розповів про реакцію на “зашквари” “слуг”. Якщо депутат фракції Слуга народу “зашквариться”, тоді президент визнає, що відчуває провину за це.

“Слуг народу” відправляють на навчання в США


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet.