У Волинській області священику спалили автомобіль – ЗМІ

Новини України

В результаті пожежі ніхто не постраждав. Експерти встановлюють причини займання транспортного засобу.

На Волині в селі Овадне вночі 16 лютого спалили мікроавтобус. В результаті пожежі ніхто не постраждав. Про це повідомляє місцева поліція.

За даними правоохоронців, повідомлення про інцидент надійшло в поліцію від 39-річного жителя села. Чоловік повідомив, що вночі у дворі біля будинку за місцем проживання згорів його автомобіль “Volkswagen T4” разом з документами.

Експерти встановлюють причини займання транспортного засобу. Попередньо подія кваліфікована за статтею “умисне знищення майна”.

Як повідомляє видання Буг, автомобіль належить настоятелю храму ПЦУ Сергію Місану. Сам Місан передбачає, що підпал, ймовірно, пов’язаний з подіями і релігійним конфліктом в селі Сусваль, де він є настоятелем громади ПЦУ.

За його словами, конфлікти між парафіянами ПЦУ і УПЦ щодо храму в с.Сусваль тривають близько року. Також Місан заявляє, що неодноразово отримував погрози на свою адресу.

Нагадаємо, в ніч на 6 лютого в Запоріжжі скоїли підпал і осквернили храм на честь преподобного Олексія Карпаторуського УПЦ МП.

У Запоріжжі три людини намагалися підпалити храм