Коронавірус на круїзному лайнері: двоє українців почувають себе нормально

Новини України

Двоє українців, які є членами екіпажу корабля, на цей момент проходять лікування у військовому госпіталі.

Двоє громадян України, інфікованих коронавірусом на круїзному лайнері Diamond Princess, почувають себе нормально. Про це повідомив міністр закордонних справ України Вадим Пристайко в ефірі ICTV в понеділок, 17 лютого.
“Останній раз консули наші зв’язувалися з лікарями 13-го числа. За їхньою інформацією, один громадянин почуває себе нормально, другого, швидше за все, випишуть взагалі завтра”, – сказав глава МЗС.
За його словами, двоє українців, які є членами екіпажу корабля, на цей момент проходять лікування у військовому госпіталі.
Нагадаємо, 20 січня лайнер Diamond Princess відправився з японського міста Йокогама в двотижневий круїз за маршрутом Кагосіма – Гонконг – Окінава, який повинен був завершитися 4 лютого, проте з’ясувалося, що один з пасажирів, який зійшов на берег в Гонконзі, був заражений коронавірусом.
3 лютого круїзне судно залишилося на рейді в порту Йокогами для проведення перевірки всіх пасажирів. Міністерство охорони здоров’я Японії вимагає залишити лайнер на 14-денний карантин.
Загальна кількість хворих на круїзному лайнері становить 454 людини.
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet.