Її чекають люди з нетерпінням

Публікації Трибуни Праці

 

У минулому номері газети ми повідомляли про те, що за результатами конкурсу поштовиків щодо збільшення передплати «Трибуни праці» на перше півріччя ц. р., оголошеного у грудні м.р. редакцією нашої газети та КМД «Укрпошта», переможцем вийшла листоноша з Іванкова Антоніна Леонідівна Петренко, яка удвічі збільшила на своїй дільниці кількість передплатників: з 52 до 105. Про неї – ця розповідь як одна з умов уже проведеного конкурсу.

– На сьогодні вже 116 примірників районної газети розношу, – розповідає жінка. – А надалі буде ще більше. Бо продовжують люди передплачувати «Трибуну праці» щомісяця…

Дільниця у неї – чимала, тож і абонентів – багато. Обслуговує жителів 15-ти багатоквартирних  будинків та приватних на вулицях Толочина, Яровій, Біляєва, Молодіжній, Зої Космодем’янської. Доставляє не лише газети й журнали (серед них, окрім районної, популярністю користуються «Сільські вісті», «Газета по-українськи», «Порадниця»,  «Факти», «Копейка», «Сімейна газета», «Український пенсіонер», «На пенсії»), а й посилки (яких іноді до 30 у день буває), бандеролі, грошові перекази, пенсії, листи. А також – рахунки за газ, телефон, електроенергію. Отож додому раніше вечора не повертається.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Людмила ШУНКОВА.

На знімку: А. Петренко – середня в першому ряду – з колегами.