Евакуація: у мережі з’явилися фотожаби на протести

Новини України

Користувачі мереж висміюють паніку деяких українців і закликають їх не втрачати людську подобу.

У соцмережах в четвер, 20 лютого, активно коментують реакцію деяких українців на прибуття літака з евакуйованими з Уханя громадянами.

Так, багато протестують проти розміщення вивезених з Китаю українців у їхньому регіоні. Інші говорять про прояв “середньовіччя”.

На цю тему в соціальних мережах з’явилося безліч фотожаб і пояснень того, що не можна ставитися до співвітчизників, які прибувають з Китаю, як до прокажених.

Журналістка Людмила Добровольська звернулася до совісті українців і закликала їх “не втрачати людську подобу” і уявити, що це їхні діти повертаються літаком з Китаю.

Журналіст Юрій Романенко, зазначив, що ставлення до евакуйованих українців нагадує йому часи Середньовіччя, коли хворих виганяли за межі міста, не надаючи жодної допомоги.

Нагадаємо, в попередні дні в різних регіонах України тривали протести через чутки про розміщення евакуйованих українців. Сьогодні офіційно повідомили, що їх розмістять в санаторії МВС у Нових Санжарах в Полтавській області. З учорашнього вечора там почалися акції протесту. Вранці кількість протестувальників зросла до кількох сотень. Вони намагалися блокувати дороги і палять шини біля санаторію. Мітингувальникам протистоїть сотня силовиків і військова техніка.

Тим часом, літак з евакуйованими українцями вже прилетів до Харкова.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet