Проти протестів через евакуйованих з Китаю 74% українців – опитування

Новини України

Чим вищий рівень освіти і доходів, тим вищий рівень неприйняття протестів проти евакуації громадян з Китаю.

Переважна більшість українців не підтримують протести проти розміщення евакуйованих з Китаю громадян, які пройшли минулого тижня в різних регіонах України. Про це свідчать оприлюднені в понеділок, 24 лютого, дані опитування, проведеного соціологічною групою Рейтинг.

Так, 74% опитаних не підтримують такі протести. За такі дії виступили тільки 15% громадян. Водночас 11% – не визначилися з оцінкою.

Зазначається, що чим вищий рівень освіти і доходів, тим вищий рівень неприйняття протестів проти евакуації. У регіональному розрізі найбільше тих, хто не підтримав такі дії – на півдні країни (80%).

Опитування тривало 22-23 лютого методом особистого формалізованого інтерв’ю серед 1200 респондентів у віці від 18 років і старше. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонах і типом поселення. Помилка репрезентативності дослідження: не більш як 2,8%.

Нагадаємо, 20 лютого в Україну прибув літак з евакуйованими з китайського Уханя. На борту повітряного судна, яке приземлилося в Харкові, були 94 людини: 45 українців, 27 іноземних громадян, а також 22 члени екіпажу і супроводжуючого медичного персоналу.

Після огляду медиками прибулих п’ятьма автобусами перевезли для обсервації в санаторій Нацгвардії Нові Санжари в Полтавській області.

Переміщення евакуйованих викликало масові протести в смт Нові Санжари. Жителі населеного пункту перекрили дорогу і вступили в сутички з поліцейськими. В результаті заворушень були затримані 24 людини.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet