Земля – це тест для будь­-якої влади

Публікації Трибуни Праці

 

24 січня ц.р. в нашій газеті були опубліковані роздуми ветерана с/г виробництва Василя БІЛОНОГА “Земля:  продавати вже завтра чи не продавати?”.  Але активного обговорення цього надзвичайно важливого питання ні серед читачів “Трибуни праці”,  ні  земляками в місцевих групах ФБ  чомусь немає. Невже всім до цього байдуже? Як так можна?! Тому редакція продовжуватиме висвітлювати цю тему­проблему. Тим більше, що в українському парламенті нині триває епопея з  “відмітанням” будь­яких “не своїх” поправок та змін до запропонованого “слугами народу” законопроєкту про ринок землі, референдум з цього питання не оголошується і думка народу владу не цікавить.

На що спиратися, щоб об’єктивно розібратися в земельному питанні? Про це та багато іншого в своєму інтерв’ю ZN.UA розповів голова Асоціації фермерів і приватних землевласників України Микола СТРИЖАК. Його він дав ще в той період, коли “слуги народу” пропонували визначити розмір земельних ділянок, котрі можна продавати в одні руки,  цифрою в 210 тис. га. Сьогодні це вже 10 тисяч га. Але така “поступка” не зняла напруги. Питання вільного продажу найціннішого природного активу ще довго буде надзвичайно  актуальним для свідомих українців.

 Отож, до вашої уваги – стислий виклад згаданого інтерв’ю про деякі концептуальні підходи до питання впровадження ринку землі в Україні.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.