Україна провалила план виконання асоціації з ЄС

Новини політики

Минулого року влада України показала найгірший результат за виконанням Угоди про асоціацію з ЄС.

Торік Україна виконала лише 37% від запланованих завдань щодо Угоди про асоціацію з ЄС, що є найгіршим показником за всі роки, пише Європравда у вівторок, 3 березня.

Роком раніше угоди було виконано на 52%, а в 2017 році – на 41%.

Найбільше завдань виконав Кабмін – 53% від плану. Верховна Рада виконала всього 12% завдань, інші органи державної влади – 21%.

“Протягом 2019 року було виконано 100% завдань в сферах “Політичний діалог, національна безпека і оборона”, “Освіта, навчання, молодь”, “Фінансове співробітництво і боротьба з шахрайством”, а також “Соціальна політика і трудові відносини”, – сказано в звіті.

Найгірший прогрес Україна показала в сферах “Статистика і обмін інформацією”, “Управління державними фінансами” і “Захист прав споживачів”.

Станом на 1 січня 2020 року загальний прогрес виконання Угоди за 2014-2024 роки склав 43%.

“Найбільший прогрес за весь час імплементації Угоди про асоціацію досягнутий в сферах “Політичний діалог, національна безпека і оборона” – 86%, “Юстиція, свобода, безпека, права людини” – 82%, “Державні закупівлі” – 80%, “Технічні бар’єри в торгівлі” – 79%, “Підприємництво” – 76%”, – говориться в звіті.

Україна значно відстає від графіка виконання своїх зобов’язань за угодою в таких сферах, як “Транспорт, транспортна інфраструктура, поштові та кур’єрські послуги” (19%), “Фінансовий сектор” (22%), “Енергетика” (29%).

Нагадаємо, раніше Кабмін анонсував оновлення Угоди про асоціацію з ЄС.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet