Костянтин Бондарєв: «Є певне зобов’язання команди Зеленського продати Соросу чи іншим іноземним олігархам наші землі»

Публікації Трибуни Праці

 

Про це народний депутат України заявив на пресконференції, присвяченій земельній псевдореформі Зеленського.

Народний депутат Костянтин Бондарєв (фракція «Батьківщина») спільно з керівництвом Національного штабу захисту рідної землі провели пресконференцію на тему «Головні небезпеки бездумної земельної реформи Зеленського». Учасники пресконференції детально обговорили наслідки поспішного зняття мораторію на продаж землі, а також запропонували шляхи реалізації успішної, а головне, комплексної реформи ринку землі в Україні.

Під час виступу народний депутат зазначив, що сьогодні в парламенті немає демократії, адже демократія – це коли чують меншість. Він наголосив, що єдина логічна причина, що пояснює поведінку «слуг» у Верховній Раді, – це їх зобов’язання перед олігархами. Костянтин Бондарєв також звернув увагу на нинішню дискримінаційну політику держави щодо фермерів з боку НБУ.

«Коли селянин купує нафтопродукти або інші засоби, які йому треба для того, щоб спочатку висадити культури, курс збільшується. В той час, коли треба продавати врожай, то курс зменшується. Так на кого в такому разі працює Нацбанк? Він працює на закордонного інвестора, який хоче прийти і за безцінь купити цю землю», – резюмував народний обранець.

Також у пресконференції взяли участь керівник Національного штабу захисту рідної землі у правобережній частині Київської області та в Києві Василь Клеванський і фермер Олексій Новохатько. Наприкінці заходу усі учасники закликали українців не спинятися і надалі продовжувати протестувати проти «земельного свавілля» влади Зеленського.