Біля витоків життя

Публікації Трибуни Праці

 

Олена Федорівна Данильченко – лікар-неонатолог (фахівець, який вивчає немовлят і новонароджених, їхнє зростання та розвиток, їхні захворювання та патологічні стани, дбає про збереження життя і здоров’я дітей у віці від народження до 28 діб життя) пологового відділення Іванківської ЦРЛ. На цій посаді трудиться вже 19 років. Матусі малят відгукуються про неї як про чуйну, турботливу людину, котра з любов’ю ставиться до діток, вміє лагідним тоном і ніжним поглядом заспокоїти їх, а при необхідності – надати належну медичну допомогу.

…У 1989 році вона із золотою медаллю закінчила Іванківську середню школу №1. Вчителі математики та хімії Людмила Пилипівна Радченко, Наталія Миколаївна Шапоренко запам’ятались їй не лише як хороші викладачі своїх предметів, а й як вмілі педагоги у підготовці вихованців до життя. Деякі фрази, почуті з їх вуст і, звичайно ж, класного керівника Євгенії Федорівни Лукашової, і досі згадує та повторює за необхідних обставин.

У шкільні роки відвідувала гурток журналістики, який вела вчителька української мови та літератури Людмила  Григорівна Процик. Писала замітки про будні навчального закладу та району в “Трибуну праці”.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Людмила ШУНКОВА.